Naši lidé v médiích

République tchèque: après la manifestation de Prague, quelle suite pour Babis?
Ondřej Horký-Hlucháň has commented on the largest citizen protests since 1989 and the prospects for the Czech PM Andrej Babiš for the global edition of Radio France International.
13.06.2019 | Matúš Halás
K veci: Bezpečnostná stratégia a jej význam
Akú funkciu plnia strategické dokumenty štátu a čo hrozí, ak sa bezpečnostná stratégia neaktualizuje? Na podobné otázky odpovedal náš kolega Matúš Halás pre Slovenský rozhlas aj v súvislosti s prebiehajúcou debatou o tom, či je vhodné v takýchto dokumentoch priamo spomínať negatívne dosledky ruskej zahraničnej politiky.
13.06.2019 | Tomáš Profant
Zastavme hospodársky rast
Tomáš Profant v Denníku N vysvetľuje prečo nové slovenské opozičné strany sú z ekologického hľadiska len zdanlivo progresívne.
10.06.2019 | Jan Kovář
Mayová odchází. Kdo může být dalším brexitovým premiérem?
Kdo nahradí Theresu Mayovou v čele Konzervativní strany a na premiérském křesle a jaký to bude mít dopad na vyjednávání o brexitu. Byla odcházející britská premiérka dobrou lídryní, nebo lze její působení v kontextu neukončeného brexitu považovat převážně za neúspěch? K těmto otázkám se vyjadřoval Jan Kovář pro server Euractiv.
06.06.2019 | Miroslav Nožina
Návštěva Su Ťij v ČR.
Komentář Miroslava Nožiny pro Studio ČT24 k oficiálnímu vystoupení českého premiéra Andreje Babiše a barmské státní poradkyně Aung Schan Su Ťij u příležitosti její návštěvy v ČR.
30.05.2019 | Jakub Eberle
Urychlí eurovolby konec Merkelové?
Jakub Eberle pro Info.cz komentoval dopad evropských voleb na německou politiku. Výsledek Zelených je podle něj velkým varováním pro dosavadní dominantní strany, které mají problém voličům nabízet relevantní témata.
30.05.2019 | Jakub Eberle
Jakub Eberle k výsleku evropskýh voleb v Německu
Jakub Eberle pro Český rozhlas Plus okomentoval výsledky evropských voleb v Německu.
30.05.2019 | Jan Kovář
Jan Kovář opět k volbám do Evropského parlamentu
Jan Kovář odpovídal pro řadu médií na otázky týkající se problematiky voleb do Evropského parlamentu.
23.05.2019 |
Komentáře Jana Kováře k volbám do Evropského parlamentu
Jan Kovář pro několik mediálních serverů komentoval nadcházející volby do Evropského parlamentu.
21.05.2019 | Jakub Eberle
Rozhovor s Jakubem Eberlem v magazínu Ego!
V nejnovějším vydání magazínu Ego!, pravidelné příloze Hospodářských novin, si můžete přečíst rozhovor s Jakubem Eberlem, vedoucím Centra evropské integrace. Mimo jiné se dozvíte, co konkrétně ho přivedlo ke studiu ve Spojeném království, co ho následně zavedlo zpět do České republiky k nám na Ústav mezinárodních vztahů a také v čem spatřuje některé nedostatky českého systému přípravy nových vědeckých pracovníků a pracovnic.


1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 112