Call for Internship Applications: Research Assistants. The selection procedure for the period October 2021 - January 2022 is open. You may send the applications until 15 May.

03/03/2017 This content is not up to date

Artforum.sk výhradním distributorem knih ÚMV na Slovensku!

Máme to potěšení oznámit, že od nynějška bude výhradním distributorem knih ÚMV na Slovensku společnost Artforum. A proč z toho máme takovou radost?

Protože Artforum je už více než dvacet pět let domovem těch nejlepších knih, místem pro nekomerční kulturu, místem, kde vznikla řada nových knih, filmů, výstav či hudebních projektů. Artforum je síť kamenných knihkupectví, e-shop, i vydavatelství, literární portál www.medziknihami.sk a noviny Čo čítať? Není to jen knihkupectví, je to dobrodružství myšlení. Kromě kamenných knihkupectví v Bratislavě, Žilině, Košicích, Bánské Bystrici, Prešově a v Pezinku, máte šanci nás navštívit také prostřednictvím obnoveného e-shopu: www.artforum.sk a literárního portálu: www.medziknihami.sk.

A nejraději Vás uvidíme naživo při prezentaci knih ÚMV v Bratislavě nebo v jedné z kamenných prodejen v Žilině, Košicích, Bánské Bystrici, Prešově a v Pezinku.

Expertise to impact

Subscribe