10/07/2013

Kniha F.Tesaře: MŮŽEME, CHCEME, DOKÁŽEME?

Kniha Můžeme, chceme, dokážeme? Česká ekonomická, veřejná a kulturní diplomacie a Balkán rozebírá možnosti české ekonomické diplomacie vůči balkánskému regionu, s cílem zhodnotit potenciál, popsat aktuální limity a nastínit možnosti dalšího rozvoje ekonomických vztahů s Balkánem. Nabízí obšírné kvantitativní zhodnocení dosavadního vývoje česko-balkánských ekonomických vztahů a navrhuje základní východiska pro český přístup k Balkánu. Knihu je možné si koupit v našem e-shopu.

Kniha Filipa Tesaře si v této souvislosti všímá také toho, jak může rozvoj vzájemných vztahů souviset s euroatlantickou integrací balkánských zemí. V návaznosti na zhodnocení existující kapacity české zahraniční politiky ve vztahu k Balkánu se v hledání odpovědi na otázku, jak umocnit stávající potenciál, místo na obchodní diplomacii zaměřuje spíše na posílení koordinace a na strategickou komunikaci, a tedy i na veřejnou a kulturní diplomacii. Snaží se přitom upozornit na dosud ne zcela doceněné aspekty ekonomické diplomacie, jež jsou spojeny s pojmy jako „obraz“, „značka“ a „branding“, a v uvedených rovinách přináší také konkrétní doporučení pro českou zahraniční politiku.

Knihu si můžete zakoupit v našem e-shopu.

 

Order

Kniha F.Tesaře: MŮŽEME, CHCEME, DOKÁŽEME?

Pokud objednáváte více titulů, napište je do poznámky níže (plus počet kusů), nebo vyplňte kontaktní formuláře u vybraných titulů. Následně Vám zašleme mailem fakturu s platebními údaji.

155 CZK