15. 10. 2018 Tento obsah není aktuální

Audiovizuální školení pro neziskovky: Přihlášky do 20/10!

Chcete-li zapracovat na komunikační strategii vaší neziskové organizace, zjistit, jak kvalitně zasáhnout více lidí, či máte-li příběh, který by si zasloužil filmové zpracování, neváhejte se právě teď přihlásit na užitečný 4-denní workshop, který spolupořádá Nadace Anny Lindhové, Baraka a Ústav mezinárodních vztahů.

Chcete-li zapracovat na vaší komunikační strategii, zjistit, jak kvalitně zasáhnout více lidí se zajímavým sdělením o vašich aktivitách a úspěších, či máte-li příběh, který by si zasloužil filmové dokumentární zpracování, neváhejte se právě teď přihlásit na užitečný 4-denní workshop. Naučíme se, jak vystavět příběh/sdělení, přenést je do krátkého filmu, a ten dál zpropagovat.

Workshop proběhne 6 až 9 prosince 2018 v Praze a pro 10 vybraných bude (včetně cestovného) zdarma.PŘIHLASTE SE ONLINE DO 20. ŘÍJNA ZDE:
https://goo.gl/forms/omdbBupE9xZUMAeg2

Akci pořádá s finanční podporou International Visegrad Fund, maďarská organizace Palantír Film Alapítvány ve spolupráci s českou sítí Nadace Anny Lidhové a jejími členy Ústavem mezinárodních vztahů a Barakou: Centrem pro kultury severní Afriky a Blízkého východu.

Školení je určeno pro zástupce / pracovníky neziskových organizací,
- kteří mají v organizaci na starosti komunikaci,
- věří v sílu silných příběhů a chtějí je sdělovat ostatním,
- rádi by vytvořili vizuálně zajímavou prezentaci své organizace,
- chtěli by spolupracovat s filmovými tvůrci,
- jsou připraveni zúčastnit se 4-denního školení a následně dál rozvinout svůj komunikační „projekt” (tvorba upoutávky, příprava na „pitching forum”)

Co nabízíme?
- zdarma účast na audiovizuálním a komunikačním školení (tvorba videa včetně základů střihu a titulkování, výstavba příběhu/sdělení)
- spolupráci s profesionálními komunikátory a filmovými tvůrci
- pro vybrané možnost rozvinout příběh/sdělení organizace do vlastního krátkého filmu
- účast na profesionálním „pitching foru” (jako „pitcher” nebo host)
- cennou příležitost mezinárodního setkání a spolupráce v regionu Visegrádské čtyřky
- skvělý zážitek a zábavu

Více informací: Pavla Začalová, zacalova@iir.cz, tel. 607582739

Více informací a online přihláška zde.