Announcing the Winter Semester program of the IIR Critical Studies Seminar

26. 3. 2015 Tento obsah není aktuální

Vaší zpětné vazby si vážíme

6. ledna jsme Vám představili publikaci Miroslava Tůmy "Jak dál v jaderném nešíření a odzbrojování". Část této publikace je nyní dostupná v pdf online. Jedná se o publikaci z úspěšné série, ve které již připravujeme další díl. Z tohoto důvodu je pro nás velice důležitá Vaše zpětná vazba. Připravili jsme proto speciální akci.

6. ledna jsme Vám představili publikaci Miroslava Tůmy "Jak dál v jaderném nešíření a odzbrojování". Část této publikace věnující se Blízkému východu je nyní dostupná v pdf online. Jedná se o publikaci z úspěšné série, ve které již připravujeme další díl. Z tohoto důvodu je pro nás velice důležitá Vaše zpětná vazba na výše zmíněnou publikaci "Jak dál v jaderném nešíření a odzbrojování". Připravili jsme proto speciální akci:

Napište do 19. 4. 2015 na e-mail conference@iir.cz nebo na adresu ÚMV reakci na zmíněnou publikaci M. Tůmy a vyhrajte 1 publikaci z nakladatelství ÚMV dle vlastního výběru zdarma.

Váš dopis musí mít délku alespoň ½ A4. Z došlých recenzí vylosujeme 1 výherce, který obdrží 1 publikaci z nakladatelství ÚMV dle vlastního výběru zdarma. Všechny došlé vzkazy zároveň předáme autorovi, máte tak jedinečnou příležitost ovlivnit další z jeho publikací!

Expertise to impact

Přihlašte se k odběru