September issue of the Czech Journal of International Relations is out!

30. 11. 2020

Česká zahraniční politika v roce 2011: Analýza ÚMV

ISBN 978-80-87558-05-8, 379 stran, rok vydání: 2012

Analýza české zahraniční politiky si v roce 2011 všímala schopnosti vlády naplňovat deklarované zahraničněpolitické cíle v jednotlivých oblastech, rostoucího napětí ve vládní koalici kvůli sporům o směřování země v EU a také vzniku nové vládní koncepce české zahraniční politiky. Jednotlivé kapitoly analyzují politický kontext české zahraniční politiky a dále mimo jiné následující zahraničněpolitické dimenze: evropskou, bezpečnostní, bilaterální, regionální, multilaterální, hospodářskou, kulturní, lidskoprávní, rozvojovou či energetickou.

Díky rozsáhlému autorskému kolektivu a analytickému rámci, který zůstává neměnný po uplynulých pět let, tak publikace nabízí ojediněle hluboký a kontinuální vhled do zdrojů, tvorby a výsledků české zahraniční politiky.

Objednávka

Česká zahraniční politika v roce 2011: Analýza ÚMV

Pokud objednáváte více titulů, napište je do poznámky níže (plus počet kusů), nebo vyplňte kontaktní formuláře u vybraných titulů. Následně Vám zašleme mailem fakturu s platebními údaji. Možnosti platby: Převodem na účet, dobírkou či v hotovosti – při osobním odběru. Možnosti dopravy: Českou poštou – poštovné se odvíjí od hmotnosti a rozměrů zásilky. Hotově – při osobním odběru na adrese Nerudova 3, 118 50 Praha1 (recepce ÚMV).

192

Expertise to impact

Přihlašte se k odběru